Płatności

Ponieważ Państwa satysfakcja to jeden z naszych najważniejszych celów, dlatego użytkownicy sklepu mają do wyboru trzy podstawowe formy płatności:

PayU

Płatności PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Zintegrowany system przelewów gwarantuje, że Twoja płatność szybko i bezpiecznie dotrze do naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji oddajemy dokonanie płatności PayU za pomocą:

payU

Przelew

Ta forma dostępna jest przy wszystkich zleceniach bez względu na ich wartość. Po wyborze tej formy płatności Użytkownik serwisu powinien wpłacić całość należności z uwzględnieniem kosztów dostawy.

UWAGA: W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Wpłaty prosimy dokonywać na poniższy numer konta: Idea Bank - 31 1950 0001 2006 1358 3328 0002

Płatność za pobraniem

Płatność za zlecenie dokonywana jest przy odbiorze paczki od kuriera. Ten sposób płatności możliwy jest tylko gdy suma zleceń nie przekracza 1000 zł brutto. W przypadku wyboru płatności za pobraniem gdy kwota zamówień przekracza 1000 zł brutto, zlecenia nie będą przekazane do produkcji do momentu dokonania przez Użytkownika płatności przelewem.

Użytkownicy serwisu mogą się starać o przyznanie statusu klienta VIP. Status ten jest równoznaczny z otrzymaniem odroczonych terminów płatności. Wniosek o przyznanie statusu wraz z dokumentami firmy prosimy kierować na adres biuro@indigodruk.pl .

Jeśli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres biuro@indigodruk.pl.