druk

Płacę póżniej, nie płaczę

Ponieważ Państwa satysfakcja to jeden z naszych najważniejszych celów, dlatego użytkownicy sklepu mają do wyboru cztery podstawowe formy płatności:

PayUlater - Płacę Później

Drukuj teraz, zapłać później. Pay Płacę Póżniej to nowoczesna, unikalna forma płatności online.  Dzięki temu rozwiązaniu możesz w bezpieczny sposób dokonać zakupu z odroczoną płatnością, bez zamrażania swoich pieniędzy. Sprawdz jak to działa.

Jak działa PayU | Płacę później?

payU

PayU

Płatności PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Zintegrowany system przelewów gwarantuje, że Twoja płatność szybko i bezpiecznie dotrze do naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji oddajemy dokonanie płatności PayU za pomocą:

payU

Przelew

Po wyborze tej formy płatności Użytkownik serwisu powinien wpłacić całość należności z uwzględnieniem kosztów dostawy.

UWAGA: W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.
Wpłaty prosimy dokonywać na poniższy numer konta.

Płatność w PLN:
mBank -
71 1140 2004 0000 3502 8046 3282

Płatność w Euro:
mBank - PL61 1140 2004 0000 3312 1193 0601
SWIFT:
BREXPLPWMBK

 

Płatność za pobraniem / Gotówka przy odbiorze

Płatność za zlecenie dokonywana jest przy odbiorze paczki od kuriera lub w przypadku odbioru osobistego Biurze Obsługi Klienta. Ten sposób płatności możliwy jest tylko gdy suma zleceń nie przekracza 500 zł brutto. W przypadku wyboru płatności za pobraniem/ gotówka przy odbiorze,  gdy kwota zamówień przekracza 500 zł brutto, zlecenia nie będą przekazane do produkcji do momentu dokonania przez Użytkownika płatności przelewem.

 

Status Klienta VIP

Użytkownicy serwisu mogą się starać o przyznanie statusu klienta VIP. Status ten jest równoznaczny z otrzymaniem odroczonych terminów płatności. Wniosek o przyznanie statusu wraz z dokumentami firmy prosimy kierować na adres .

Jeśli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres .