Płatności

Ponieważ Państwa satysfakcja to jeden z naszych najważniejszych celów, dlatego użytkownicy sklepu mają do wyboru trzy podstawowe formy płatności:

PayU

Płatności PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Zintegrowany system przelewów gwarantuje, że Twoja płatność szybko i bezpiecznie dotrze do naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji oddajemy dokonanie płatności PayU za pomocą:

payU

Przelew

Ta forma dostępna jest przy wszystkich zleceniach bez względu na ich wartość. Po wyborze tej formy płatności Użytkownik serwisu powinien wpłacić całość należności z uwzględnieniem kosztów dostawy.

UWAGA: W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.
Wpłaty prosimy dokonywać na poniższy numer konta.

Płatność w Pln:
Idea Bank - 31 1950 0001 2006 1358 3328 0002

Płatność w Euro:
Idea Bank - PL74 1950 0001 2006 1358 3328 0004
SWIFT: IEEAPLPA

Płatność za pobraniem

Płatność za zlecenie dokonywana jest przy odbiorze paczki od kuriera. Ten sposób płatności możliwy jest tylko gdy suma zleceń nie przekracza 1000 zł brutto. W przypadku wyboru płatności za pobraniem gdy kwota zamówień przekracza 1000 zł brutto, zlecenia nie będą przekazane do produkcji do momentu dokonania przez Użytkownika płatności przelewem.

Użytkownicy serwisu mogą się starać o przyznanie statusu klienta VIP. Status ten jest równoznaczny z otrzymaniem odroczonych terminów płatności. Wniosek o przyznanie statusu wraz z dokumentami firmy prosimy kierować na adres biuro@indigodruk.pl .

Jeśli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres biuro@indigodruk.pl.