icon

Kartki Świąteczne

6 inspiracji na kartki świąteczne w 2020 roku!

 

Święta Bożego Narodzenia mają absolutnie wyjątkowy klimat. W tym roku zapewne ten czas zyska jednak nieco inny charakter z powodu ograniczeń podróży i spotkań, ale właśnie dlatego warto wrócić do korzeni i wykorzystać piękną tradycję wysyłania najbliższym kartek świątecznych, by szerzyć świąteczną radość! Doskonałym pomysłem będzie zaprojektowanie własnej kartki lub skorzystanie z wielu inspiracji i trendów graficznych, które wyróżnią Wasz wydruk. W naszej drukarni z chęcią zrealizujemy indywidualne i personalizowane zamówienia kartek świątecznych w wielu technikach jak na przykład druk multiloft czy z lakierem UV. Chcąc nieco ułatwić Wam wybór idealnej kartki świątecznej, przygotowaliśmy dla Was artystyczne inspiracje, które śmiało możesz wykorzystać w swoim projekcie świątecznym na 2020 rok. Niezależnie od tego, kto będzie adresatem – klienci Waszej firmy czy rodzina – na pewno sprawicie im tym podarkiem dużą przyjemność.

 

 

Kartki świąteczne Personalizowane

 

sephora 2019

 

Własnoręcznie wykonane prezenty zawsze sprawiają więcej radości i do tego pokazują obdarowanej osobie, że jest dla nas wyjątkowo ważna. Tworząc personalizowaną kartkę świąteczną dla najbliższych, możesz podkreślić Twoją osobowość, ale też wyrazić emocje. Dzięki indywidualnym akcentom na kartce, jak na przykład zdjęciom świątecznym z rodzinnego archiwum, bliscy wiedzą, że Ci na nich zależy. Stwórz wyjątkową kartkę świąteczną, która wywrze wrażenie na Twoich bliskich i zamów wydruk w naszej drukarni!

 

 

Z dawką humoru

 

Na rok 2020 zdecydowanie potrzebujemy wielu pozytywnych emocji dlatego mamy propozycję także dla osób, które nie trzymają się kurczowo tradycji i mają poczucie humoru. Wykorzystaj do tego kartkę świąteczną i stwórz niestandardową, zabawną wersję swoich życzeń. Śmieszne kartki świąteczne to świetny sposób na oderwanie się od rzeczywistości, ale też przedstawienie humorystycznie historii pandemicznych czasów. Jak można rozbawić innych kartką świąteczną? Podziel się w swoim projekcie najlepszymi i najgorszymi chwilami z kwarantanny domowej. Możesz też zrobić zdjęcia swoich najnowszych i niekonwencjonalnych pasji odkrytych w czasie izolacji i umieścić je na grafice świątecznej. Podejdź do tematu beztrosko, życząc lepszego roku 2021. Napisz do nas, chętnie pomożemy Ci stworzyć wymarzoną kartkę.

 

Powrót do dawnych czasów designu

 

W ostatnich latach powrót do ubiegłych dekad i stylizacja na klimat vintage jest niezwykle w modzie. Ten trend dotyczy także grafiki! Wykorzystaj to i przygotuj kartkę świąteczną, która przeniesie adresata w odległe czasy. Doskonałą techniką do tego rodzaju projektów będzie druk na papierze ekologicznym, który oferujemy w INDIGODRUK. Jego szorstka powierzchnia świetnie nawiązuje do stylu retro. Do projektu możesz wykorzystać także fonty w starym stylu, które zarówno kształtem, jak i teksturą przywołują wspomnienia dawnych technik druku. Typowym znakiem rozpoznawczym retro fontów są przetarcia, zróżnicowane wielkości liter i wywijane kształty charakterystyczne dla przełomu XIX i XX wieku.

 

 

Szlachetny blask

 

Złocenia, lakier UV czy ozdobne tłoczenia? W naszej ofercie druku kartek świątecznych mamy także techniki, które pozwolą olśnić swoim blaskiem każdego adresata. Taka kartka na pewno zaskoczy obdarowanego i zrobi na nim duże wrażenie! Wyjątkowo dobrze błyszczące elementy prezentują się na ciemnych, grubych papierach kartonowych – to połączenie zawsze jest niezwykle gustowne.

 

 

Eksperyment z kolorami

 

Kto powiedział, że świąteczne kartki muszą kojarzyć się tylko z typową kolorystyką czerwieni, butelkowej zieleni i bieli. Eksperymentuj z barwami i prześlij kolorowe życzenia najbliższym! W tej propozycji świetnym rozwiązaniem może okazać się personalizowany druk multiloft, który jest realizowany na papierze nawet 2-3 razy grubszym niż te tradycyjne. Dzięki temu kartka jest trwalsza i będzie stanowić sentymentalną pamiątkę dla obdarowanego na długi czas. Pamiętaj - święta są tuż za rogiem, dlatego już teraz warto pomyśleć o przygotowaniu wyjątkowych kartek świątecznych dla Twoich bliskich. Radość z otrzymania takiego wyjątkowego prezentu będzie w tym roku nieoceniona. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji lub fachowej porady w zakresie druku – napisz do nas. Postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu!