icon

Druk na trawie, wełnie lub bawełnie?! 🤔 Tak!

WOW! Nowości z Papierowy Dizajn

PREZENTUJEMY WAM NOWOŚCI, KTÓRE ZAGOŚCIŁY LUB WKRÓTCE ZAGOSZCZĄ W OFERCIE PAPIEROWEGO DIZAJNU. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI NIETYPOWYMI NOWICJUSZAMI, W KTÓRYCH WNĘTRZU ZNAJDUJE SIĘ… WEŁNA, BAWEŁNA, A NAWET TRAWA!

Nowość REFIT

O tym zacnym, ekologicznym papierze słynnej już marki Favini dzisiaj opowiemy  w skrócie. Dostępny jest w dwóch odsłonach – WOOL oraz COTTON, gdzie we wnętrzu pierwszej znajdują się wełniane włókna tekstylne, a w drugiej – bawełniane. Włókna te są produktami ubocznymi tkania, gręplowania i przędzenia i częściowo zastępują włókna drzewne. To pozwala na ograniczenie surowców pierwotnych oraz na promowanie kreatywnego wykorzystania odpadów – zgodnie z filozofią gospodarki o obiegu zamkniętym. Widoczne gołym okiem i wyczuwalne pod palcami włoski dodadzą opakowaniom, wizytówkom, okładkom, plakatom oraz wszelkim innym publikacjom ogromnych walorów estetycznych.

No i jedne a Waszych ulubionych COLOR STYLE

Znacie COLOR STYLE z takich linii produktowych jak SMOOTH czy LEATHER? Od teraz w naszej ofercie pod zamówienie znajdziecie także nowy papier pod nazwą Color Style Recycling. Nowa pozycja doda zarówno wizytówkom, kartkom okolicznościowym, jak i opakowaniom czy materiałom promocyjnym wyrazistości i animuszu.

Pamiętajcie, że specjalnie dla Was możemy zamówić dowolny papier z firmy Europapier

Zródło www.europapier.pl