druk

W naszym zakładzie pracy nie ma etatu statysty

Introligator

W związku z rozwojem firmy (zwiększaniem sprzedaży oraz wprowadzaniem nowych produktów) firma Indigodruk.pl aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko Introligator

Opis stanowiska:

Obsługa urządzeń introligatorskich przy produkcji materiałów poligraficznych np. uszlachetnianie druku, cięcie, bigowanie, foliowanie.

Wymagamy:

  • Dokładności, rzetelności i odpowiedzialności
  • Zdolności technicznych oraz manualnych
  • Samodzielności w działaniu i organizacji pracy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży poligraficznej

Oferujemy

  • Stabilną pracę w solidnej, rozwijającej się firmie
  • Szkolenie z zakresu obsługi maszyn introligatorskich – nauczymy Cię wszystkiego
  • Umowę Podstawa + Premia
  • Praca pn.-pt. 8:00-16:00

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: .

W treści konieczne jest zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych przez firmę Indigodruk.pl wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).” Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

New Business Manager

W związku z rozwojem firma Indigodruk.pl aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko New Business Manager

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy.
  • Przygotowywanie ofert.
  • Wdrażanie pozyskanych zleceń do produkcji oraz nadzór nad nimi.
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie realizowanych zleceń
  • Negocjacje handlowe, wizyty handlowe u partnerów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w branży poligraficznej na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywności i otwartości.
  • Dobrej organizacji pracy oraz samodzielności.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Wysokiej kultury osobistej oraz odpowiedzialności.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Umowę Podstawa + System prowizyjny.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.