Zabezpiecz folią antybakteryjną swoje materiały firmowe: wizytówki, katalogi, ulotki itp.

Folia BacterStop

Dodaj folię antybakteryjną i antywirusową do swoich wydruków! Dbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów, wydrukuj wizytówki z folią antybakteryjną.

Hiszpański producent folii dla przemysłu opakowaniowego i zastosowań poligraficznych, wprowadził na rynek folię do laminowania, która ma właściwości antybakteryjne. Na serię o nazwie BacterStop składają się produkty o dwóch rodzajach wykończenia – błyszczącym i matowym.

Chcesz zamówić produkt z tą folią skontakuj się  z BOK

Zalety 

  • uszlachetnione folią BacterStop przedmioty pozostaną wolne od bakterii bez względu na to, ile rąk ich dotknie.
  • niszczy wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie
  • przetestowana klinicznie, bezpieczna dla ludzi i zwierząt 
  • folia pozbawiona smaku i zapachu
  • hamuje wzrost mikrobów nawet o 99%
  • właściwości antybakteryjne nie zmniejszają się ani nie znikają nawet po wielokrotnym czyszczeniu zalaminowanej powierzchni

Działanie

Działanie opiera się na technologii jonów srebra i odbywa się w trzech krokach: najpierw jony srebra zawarte w folii wiążą się ze ścianą komórkową bakterii, zaburzając jej wzrost, następnie zakłócają produkcję enzymów w komórce bakterii, przez co zatrzymują wytwarzanie przez nią energii, co w konsekwencji przerywa DNA komórki, powodując jej obumarcie i uniemożliwienie replikacji.

Zastosowanie w produkcji materiałów, opakowań i etykiet używanych w placówkach zdrowia, opakowań produktów higieny osobistej, książek dla dzieci, czy przedmiotów używanych w miejscach publicznych, jak np. menu restauracyjne.